SKI KLUB Dobruška, o.p.s.
SKI KLUB Dobruška, o.p.s.

Obecné informace

Úvod

Veřejná lyžařská škola je jednou z hlavních aktivit SKI KLUBU Dobruška. Je určena pro širokou veřejnost především z řad dětí a mládeže. Zájemci o tuto školu získávají dovednosti v jedné z těchto třech lyžařských disciplín:

  1. Sjezdové lyžování
  2. Snowboarding
  3. Freestylové lyžování

Kurs veřejné lyžařské školy je organizován formou zájezdů. Účastnící kurzu jsou rozdělení podle věku a dovednosti do jednotlivých družstev a absolvují zpravidla 7 - 8 zájezdů. První zájezd se většinou koná mezi vánočními svátky a Novým rokem, podle počasí a sněhových podmínek i dříve, dále pak každou sobotu, případně neděli. Kurs je organizován pod vedením zkušených, kvalifikovaných instruktorů na sjezdovce, která patří SKI KLUBU Dobruška a nachází se na Šerlichu v blízkosti Masarykovy chaty.

Podmínky účasti

Účastníkem kurzu VLŠ se může stát každý, kdo vyplní a podá přihlášku v termínu, který oznámí SKI KLUB Dobruška, a kdo zaplatí účastnický poplatek. *) V ceně poplatku je doprava autobusem na každý zájezd a jízdné na vleku.

Pro velký zájem si SKI KLUB vyhrazuje právo na změny v rozdělení účastníků do jednotlivých družstev v závislosti na počtu a věku účastníků.

*) Cena se kalkuluje každou sezónu zvlášť.